Jak vznikl tento blog aneb proč černá?

6. února 2013 v 20:43 | Beccyd
Jak vznikl tento blog? Kdo je adminka? Co znamená Beccyd? Proč je to tady tak černé?
- to je asi pár vět které si ted´ říkáte (nebo možná ne) :)

Myšlenka založit si blog, psát články a stát se úspěšnou mě hlodá snad celý život. Několik blogů už jsem také měla, kdybych měla počítat, vyjde to něco přes dvacet, ale to jsem trochu odbočila.
Bohužel vždy jsem se na staré blogy vykašlala. Důvodů jsem měla hodně. Neměla jsem čas kvůli škole, nechodím tak často na počítač a prostě mě už omrzely.
Tento blog jsem si založila ze dvou hlavních důvodů - za prvé - kamarádka má také blog a nechci být pozadu (i když to není tak podstatný důvod) - a za druhé - začínám mít zase ty 'černé' myšlenky a mám chut´ psát a tvořit.

Ted´ něco k jménu samotnému.
Beccyd - asi vám to příjde divné. Mě se to líbí, a jestli vám ne v horním pravém rohu máte křížek. ;)
Toto jméno vzniklo ze dvou jiných. Strašně se mi líbí jméno Rebecca - odtut´ jsem vzala Becc. Moje předešlá přezdívka byla Zydes - odtut´ je zase yd. A tak vzniklo Beccyd!

Informace o admince - mě zde psát (zatím) nebudu. Hold si počkejte a komentujte. Když mě budete bombardovat, at´ napíšu něco o mě - možná to udělám.
Hope you enjoy this blog. See you later.
Beccyd
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání lidu!

Nejsem člověk -.-

Komentáře

1 Zrozená v (k) temnotě Zrozená v (k) temnotě | Web | 19. února 2013 v 18:26 | Reagovat

Hah.
Stejný problém.
Také jsem měla spoustu blogů. Většinou skončili naprosto zapomenuty... A vždycky jsem chtěla bejt strašně slavná. Naneštěstí jsem se na blog vždycky vyflákla.
Beccyd je náhodou... zajímavé. J8 si přezdívky měním strašně ráda, tak jsem si vymyslela něco, co se vlastně nedá považovat za přezdívku.
Jinak: Hodně štěstí s blogem ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama